Urinoterapie

Pro některé je tato terapie zvláštní, pro jiné nechutná. Urinoterapie je léčba močí. Lidé, kteří tuto proceduru vyzkoušeli, si velmi pochvalují viditelné účinky této léčby. Ať už jde o vnější nebo vnitřní problémy, tato léčba si poradí se vším.

Tuto formu léčby lidé znali už před tisíci lety. Využívali ji především na léčení trávicích a střevních potíží. Osvědčila se i při léčbě kožních onemocnění. Její účinky si pochvalují zejména ti, kteří trpí různými záněty kůže, ekzémy, nebo dokonce akné. O účincích věděli i ve starověké Indii, kde urinoterapii využívali na omlazování. Dnes je tato léčba využívána i za hranicemi a taktéž ji zkoušeli i známé osobnosti.

Proč je léčba močí tak účinná? Urina, tedy moč, obsahuje potřebné látky, díky kterým účinně působí na záněty a bakterie. Pokud se pro tuto metodu rozhodnete, tak si o tom prostudujte pár materiálů. Nejlepší je, pokud budete tuto léčbu kombinovat s jinou. Urinoterapie je účinná pouze tehdy, pokud jste zastáncem zdravé stravy a zdravého životního stylu. Tehdy moč obsahuje potřebné látky, které mají hojivé účinky. U všech typů léčby je důležitá důslednost, proto i při této léčbě je důležité, aby se prováděla pravidelně.

Vyzkoušení této léčby si lidé pochvalují. Rychleji se zbavili pupínků a snížilo se i zarudnutí. Viditelné výsledky se dostavily již po několika dnech. Nejčastěji se využívají obklady nebo vatový tampon obsahující moč. Aplikujete je přímo na postižená místa.

Tuto léčbu zkoušejí hlavně ti, kde klasická medicína selhala. Názory o této proceduře se liší. Moč je pro mnohé z nás jen škodlivým odpadem, který člověk vylučuje. Opak je však pravdou. V moči jsou obsaženy látky, které nám velmi pomohou, a to nejen při kožních onemocněních, ale také posílí imunitu. Obsahuje protilátky potřebné pro zdravé fungování organismu, ale málokdo o tom ví.